Kasia
Dombrowska

UWAGA!

Osobom zainteresowanym rozpoczęciem terapii jestem w stanie zaproponować JEDYNIE TERMINY PRZEDPOŁUDNIOWE

Nie prowadzę listy osób oczekujących na terminy popołudniowe

Jestem psychologiem, psychoterapeutą, absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej oraz Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, w Katedrze Psychoterapii. Ukończyłam także studia podyplomowe w zakresie tłumaczeń specjalistycznych na Uniwersytecie Łódzkim.

W swoim doświadczeniu zawodowym mam staż kliniczny na Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Bielańskiego w Warszawie oraz w Środowiskowym Domu Samopomocy w Otwocku. Przez 5 lat pracowałam w państwowej Poradni Zdrowia Psychicznego w Otwocku gdzie prowadziłam wsparcie psychologiczne, diagnozę kliniczną i przede wszystkim psychoterapię indywidualną i grupową.

Szkoliłam się w podejściu integracyjnym, które najwięcej czerpało z psychoterapii psychodynamicznej, jednak najbliżej mi do terapii schematu i obecnie szkolę się w tym zakresie. Prowadzę terapię krótko i długoterminową. Zajmuję się psychoterapią indywidualną osób dorosłych, także wsparciem społeczności LGBT. Mam doświadczenie w pracy z osobami cierpiącymi na zaburzenia depresyjne, lękowe (także zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne), zaburzenia osobowości oraz DDA.

Jestem też mamą i zapalonym podróżnikiem. Lubię czytać książki, szczególnie te o architekturze. Zajmuję się też tłumaczeniami specjalistycznymi w obrębie pary języków polski-angielski m.in. z dziedziny psychiatrii i psychologii.

Prowadzę terapię w języku polskim i angielskim.
Swoją pracę poddaję stałej superwizji.

Zadzwoń do Kasi

+48 603 801 591

Napisz do Kasi

katarzyna.dombrowska.p@gmail.com

Scroll to Top