Agnieszka
Włodarczyk

Jestem psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym oraz trenerem warsztatów psychologicznych. Ukończyłam Szkołę Psychoterapii Centrum CBT EDU rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej PTTPB, a także Szkołę Trenerów oraz Warsztatu Psychologicznego INTRA.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam między innymi na Oddziale Ogólnopsychiatrycznym Całodobowym oraz Dziennym w Szpitalu Nowowiejskim, w Grupie Vertimed+, gdzie prowadziłam psychoterapię grupową i indywidualną na Oddziale Dziennym Zaburzeń Nerwicowych oraz w Zespole Leczenia Środowiskowego. Aktualnie pracuję w Centrum Psychoterapii przy ul. Dolnej 42 oraz prowadzę praktykę prywatną.

Poza pracą terapeutyczną zajmuję się również prowadzeniem warsztatów i treningów w obszarze rozwoju osobistego oraz szkoleń zwiększających kompetencje zawodowe.

Pracuję z osobami dorosłymi cierpiącymi z powodu lęków, obniżonego nastroju, trudności w relacjach, zaburzeń odżywiania (bulimia), borykającymi się z niską samooceną. Swoją pracę poddaję stałej superwizji. Obecnie zgłębiam wiedzę z zakresu Terapii Schematu doskonaląc się w tym zakresie na warsztatach i szkoleniach dotyczących tego obszaru psychoterapii.

W wolnych chwilach spędzam czas z rodziną, najchętniej w otoczeniu przyrody – relaksują mnie wędrówki po szlakach oraz odkrywanie nowych miejsc.

Zadzwoń do Agnieszki

+48 665 244 570

Napisz do Agnieszki

agnieszka.wlodarczyk@integral.com.pl

Scroll to Top