Przemek
Mućko

UWAGA!

ZE WZGLĘDU NA BRAK WOLNYCH TERMINÓW ORAZ DŁUGĄ LISTĘ OSÓB OCZEKUJĄCYCH NA ROZPOCZĘCIE TERAPII DO KOŃCA 2021 ROKU NIE PRZYJMUJĘ NOWYCH OSÓB.

DO KOŃCA 2021 ROKU NIE PROWADZĘ RÓWNIEŻ ZAPISÓW NA LISTĘ OSÓB OCZEKUJĄCYCH.

Jestem absolwentem Wydziału Psychologii SWPS. Bezpośrednio po studiach przez pięć lat pracowałem naukowo i dydaktycznie w Zakładzie Psychologii Medycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Kolejne pięć lat przepracowałem jako psycholog w Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych Szpitala MSW w Otwocku, gdzie prowadziłem psychoterapię indywidualną, grupową oraz warsztaty psychoedukacyjne.

W swojej pracy terapeutycznej posługuję się podejściem poznawczo-behawioralnym oraz terapią schematu. Mam duże doświadczenie w pracy z osobami, które doświadczyły zdarzeń traumatycznych. Zajmuję się problemami związanymi z lękiem, samooceną oraz trudnościami w relacjach. Często trafiają do mnie również osoby, które doświadczały w dzieciństwie przemocy i/lub wychowywały się w rodzinach z problemem alkoholowym.

W Integralu prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych oraz młodzieży. Nie boję się pracy z osobami mało zmotywowanymi.

Prywatnie jestem miłośnikiem wody i komputerów. Wakacje lubię spędzać na żaglach bądź w kajaku. Dużo  się ruszam – biegam, jeżdżę na rowerze, spaceruję. W wolnym czasie prowadzę bloga psychoedukacyjnego Psychowiedza.

Zadzwoń do Przemka

+48 602 331 719

Napisz do Przemka

przemek.mucko@integral.com.pl

Przewiń do góry