fbpx

Urszula
Ziętalewicz

Jestem psycholożką i psychoterapeutką poznawczo-behawioralną w trakcie szkolenia w Centrum Terapii Poznawczej i Schematu Inter Ego. Należę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Jestem absolwentką psychologii na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Doświadczenia zawodowe w zakresie wsparcia psychologicznego i psychoterapii zdobywałam pracując w poradniach akademickich Uniwersytetu Warszawskiego oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz w Poradni Psychoonkologii w Narodowym Instytucie Onkologii im. Marii Skłodowskiej Curie.

Pracuję z osobami dorosłymi, prowadzę terapię indywidualną. W szczególności z takimi problemami jak obniżony nastrój, trudności w relacjach z innymi ludźmi, nadmierny stres w związku z pracą lub wypaleniem zawodowym, radzenie sobie z chorobą przewlekłą. Sposób i techniki pracy dobieram w taki sposób, żeby jak najbardziej skutecznie pomagać. Oprócz technik poznawczo-behawioralnych korzystam z metod terapii schematu, terapii dialektyczno-behawioralnej, terapii akceptacji i zaangażowania oraz mindfulness.

Zadzwoń do Urszuli

numer podamy wkrótce 🙂

Napisz do Urszuli

urszula.zietalewicz@integral.com.pl

Scroll to Top