Natalia
Bałuk

Jestem psycholożką i psychoterapeutką poznawczo – behawioralną w trakcie szkolenia akredytowanego przez PTTBP. Ukończyłam psychologię kliniczną na Uniwersytecie SWPS oraz kulturoznawstwo na WH AGH. 

Doświadczenie zdobywałam na Oddziale Dziennym Wolskiego Centrum Zdrowia Psychicznego, Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic i Zaburzeń Behawioralnych w Zakładzie Psychoterapii Lenartowicza oraz w Telefonie Zaufania w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Krakowie. 

Jeśli masz chęć lepszego zrozumienia siebie, jesteś w kryzysie lub czujesz, że potrzebujesz życiowej zmiany, zapraszam Cię do wspólnej pracy. Prowadzę terapię z osobami dorosłymi korzystając z metod poznawczo – behawioralnych, elementów Terapii Schematu i MBSR. We wspieraniu ludzi najważniejsza jest dla mnie oparta na wzajemnym zaufaniu relacja i transparentność procesu. Korzystam z regularnej superwizji, uczę się i szkolę, ponieważ zależy mi na tym żeby to, co robię działało i zgadzało się nie tylko z aktualną wiedzą naukową, ale przede wszystkim z Twoimi potrzebami.

Jeśli nie wkręcam się w pracę, to staram się robić coś dla siebie 🙂 Prywatnie mam dużo zmieniających się zainteresowań, ale to, co zostaje ze mną od lat to joga, rower i bycie w przyrodzie. 

Jestem osobą otwartą i ciekawą drugiego człowieka. Wierzę w ludzi, lubię im towarzyszyć  i wspierać, nawet jak jest trudno

Zadzwoń do Natalii

numer podamy wkrótce 🙂

Napisz do Natalii

natalia.baluk@integral.com.pl

Scroll to Top