fbpx

Kamila
Pakuła

Prowadzę przyjazną pracę psychoterapeutyczną z osobami dorosłymi, młodzieżą i dziećmi, również z całymi rodzinami. Szczególną grupę stanowią młodzi dorośli z ważnymi dla wieku problemami akceptacji, budowaniem poczucia własnej wartości, umiejętnościami wyrażania uczuć, kształtowaniem własnej autonomii.

Dorosłe osoby zapraszam do wspólnej pracy nad poprawą jakości własnego funkcjonowania, zwiększeniem satysfakcji z życia. W przypadku pojawiających się trudności emocjonalnych z objawami lęku i niepokoju, spadkiem nastroju i trudnościami w realizowaniu życiowych ról.

Specjalizuję się w pracy nad zaburzeniami lękowymi, objawami nerwicowymi, atakami paniki, OCD, dolegliwościami odczuwanymi w ciele, depresją, kryzysami zaburzeń  odżywiania. Mam doświadczenie w pracy nad osobowością, przeżywanymi trudnościami w relacjach społecznych i odczuwaniem braku szczęścia.

Wspieram rodziców w kształtowaniu umiejętności rodzicielskich w momentach pojawiających się trudności wychowawczych. Pomagam wzbudzać motywację do wspólnej pracy nad poczuciem satysfakcji w rodzinie.

Z wykształcenia jestem psychologiem i psychoterapeutą behawioralno – poznawczym, doskonalę swoje umiejętności w nurcie terapii systemowej. Od wielu lat pracuję w Poradni Psychiatrycznej Instytutu CZD oraz prywatnych placówkach integrujących różne nurty psychologiczne i ciekawe osoby. Moja praca podlega stałej superwizji.

Z zamiłowania korzystam z życia, cieszę się bliskimi, muzyką, aktywnością, podróżami małymi i dużymi, prawdziwymi i wymarzonymi. Odpoczywam zarówno w otoczeniu przyrody jak i dynamice dużego miasta w pozytywnej atmosferze.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego PTP oraz Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej PTTPB. Proponuję Państwu wspólną pracę opartą o bezpieczną, empatyczną relację.

Zadzwoń do Kamili

+48 507 111 971

Napisz do Kamili

kamila@pakula.eu

Scroll to Top