Sebastian
Cieślak

Jestem absolwentem Uniwersytetu SWPS w Warszawie, gdzie uzyskałem dyplom psychologa klinicznego. Obecnie kształcę się w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB), która jest członkiem European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT).

Pomagam osobom dorosłym doświadczającym m.in. silnego stresu, stanów lękowych,  braku poczucia własnej wartości, przeżywających kryzysy życiowe, mierzą się z wypaleniem zawodowym, doświadczają trudności, cierpią z powodu lęków. Mam też doświadczenie w pracy ze sportowcami, zarówno aktywnymi, jak i tymi, którzy zakończyli karierę.

W pracy najważniejsze są dla mnie budowanie w bezpiecznej atmosferze, dobrego kontaktu z drugą osobą opartego na empatii i zrozumieniu. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

W praktyce terapeutycznej do pracy w nurcie poznawczo-behawioralnym włączam metody pracy m.in. terapii schematu, terapia akceptacji i zaangażowania – ACT, self-compassion, mindfulness oraz terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, aby dopasowywać wsparcie do potrzeb klienta.

Prywatnie mam żonę i córkę. Wspólnie mamy dwa psy. Lubię aktywnie spędzać czas: jeżdżąc na rowerze, wędrując po leśnych i górskich szlakach czy grając w planszówki.

Zadzwoń do Sebastiana

+48 698 675 759

Napisz do Sebastiana

sebastian.cieslak@improvee.pl

Scroll to Top