fbpx

Żaneta
Łagodzińska

Jestem terapeutką Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach i psychoterapeutką poznawczo – behawioralną w trakcie szkolenia akredytowanego przez PTTBP.

Doświadczenie zdobywałam w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii na oddziale Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym oraz w Społecznej Linii Wsparcia – Telefonie Zaufania, gdzie podczas pandemii wspierałam osoby znajdujące się w kryzysie, depresji, doświadczające lęku, bezradności, zagubienia, nierozumiejące przeżywanych emocji.  

Ukończyłam wiele szkoleń i studiów, które dodatkowo wzbogacają prowadzone przeze mnie procesy terapeutyczne, uzupełniając odkrywanie problemów i zasobów osób zgłaszających się do gabinetu.   (licencjonowany konsultant MTQ 48 – kwestionariusza do mierzenia odporności psychicznej, licencjonowany Trener FRIS ® – diagnozowanie stylów myślenia i działania, Doradca zawodowy, Coach, Trener Biznesu)

Specjalizuję się w pracy z osobami dorosłymi, przeżywającymi lęk, depresję, nie radzącymi sobie
z emocjami, odczuwającymi problemy w relacjach interpersonalnych, zagubionymi, nie wierzącymi
w swoje możliwości i swoją wartość.  

W pracy koncentruję się na wysłuchaniu pacjentów,  odkrywaniu ich potrzeb oraz towarzyszeniu
w procesie zmiany, wykorzystując metody pracy poznawczo-behawioralnej, terapii schematu, terapii dialektyczno-behawioralnej, uważności.

W swojej pracy i codziennym życiu identyfikuję się z myślą Alberta Einsteina “Umysł jest jak spadochron. Najlepiej działa wtedy, kiedy jest otwarty.”

Zadzwoń do Żanety

+48 515 170 143

Napisz do Żanety

zaneta.lagodzinska@integral.com.pl

Scroll to Top