fbpx

Marta
Dziekanowska

Jestem psychologiem i psychoterapeutką. Ukończyłam 5-letnie studia na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego o specjalizacji „Psychoterapia” oraz „Wspieranie rozwoju osobowości” zakończone tytułem magistra psychologii, a następnie 4-letnie specjalistyczne szkolenie w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej i Oxford Cognitive Therapy Centre, zakończone zdobyciem certyfikatu psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Mam za sobą również wiele szkoleń i warsztatów z terapii schematu akredytowanych przez International Society of Schema Therapy. 

Specjalizuję się w terapii dorosłych, cierpiących z powodu problemów depresyjnych i nerwicowych, przeżywających lęk i obniżony nastrój. Pomagam osobom, które czują się zestresowane, zagubione, wypalone zawodowo, które nie radzą sobie z emocjami, natrętnymi myślami, cierpią z powodu niskiej samooceny lub zaburzeń odżywiania, przeżywają kryzysy w życiu osobistym. 

Bliska jest mi praca z Dorosłymi Dziećmi Alkoholików (DDA) i innymi osobami, którym trudne doświadczenia z dzieciństwa nie pozwalają na odnalezienie wewnętrznej siły. W terapii towarzyszę również tym wszystkim, którzy potrzebują zmiany, ale nie wiedzą jak ją osiągnąć.

Jako psychoterapeutka korzystam z metod terapii poznawczo-behawioralnej, terapii schematu, ACT, wprowadzam też techniki uważności (mindfulness). Podczas sesji nie tylko uważnie słucham, wspieram i pomagam zrozumieć mechanizmy problemu oraz ich źródła, ale również uczę konkretnych umiejętności radzenia sobie z trudnościami. 

Staram się żyć zgodnie z maksymą „Be the change you want to create”, dlatego troszczę się nie tylko o innych, ale i o siebie. Latem jeżdżę na rowerze, zimą na nartach. Cały rok – czytam, medytuję i włóczę się z psami po łąkach. Głęboko wierzę, że w każdym z nas tkwi ogromny potencjał, który potrzebuje odpowiednich warunków, by w pełni się rozwinąć.

Zadzwoń do Marty

+48 607 970 523

Napisz do Marty

marta.dziekanowska@integral.com.pl

Scroll to Top